Hyper HyperDrive Flex 4 Port USB-C Hub, White/Blue | HD5201BUGL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | - | 26,00 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 35.00 mm |
| Gross weight: | 0.16 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hyper |
| Palette Qty: | 6250 pc(s) |
| Producer product name: | HD5201BUGL |
| Producer product family: | HyperDrive Flex 4 Port USB-C Hub, White/Blue |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 35.00 mm |
| Gross weight: | 0.16 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hyper |
| Palette Qty: | 6250 pc(s) |
| Producer product name: | HD5201BUGL |
| Producer product family: | HyperDrive Flex 4 Port USB-C Hub, White/Blue |
| Warranty: | 24 month(s) |