Hyper HyperDrive EcoSmart Gen.2 Universal USB-C 7-in-1 Hub w 100 W PD Power Pass-thru
Gamintojas: Hyper
Prekės kodas (MPN): HD4003GL
Prekės kodas (MPN): HD4003GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | - | 98,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 105.00 mm |
| Gross height (mm): | 210.00 mm |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross width (mm): | 35.00 mm |
| Net weight: | 0.08 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 52.00 g |
| Plastic (No PET): | 13.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hyper |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 105.00 mm |
| Gross height (mm): | 210.00 mm |
| Gross weight: | 0.15 kg |
| Gross width (mm): | 35.00 mm |
| Net weight: | 0.08 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 52.00 g |
| Plastic (No PET): | 13.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Hyper |
| Warranty: | 24 month(s) |