Huawei WATCH Ultimate2 eSIM, Green and White, March-B39 | Huawei
Gamintojas: Huawei
Prekės kodas (MPN): 55020GNT
Prekės kodas (MPN): 55020GNT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 1108,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Gross weight: | 0.29 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 0.08 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Huawei |
| Palette Qty: | 360 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Gross weight: | 0.29 kg |
| Gross width (mm): | 200.00 mm |
| Net weight: | 0.08 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Huawei |
| Palette Qty: | 360 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |