Huawei Watch FIT4 Pro, 3D Fluorelastomer Black Strap, Titanium Body, Seiya-B29
Gamintojas: Huawei
Prekės kodas (MPN): 55020EYK
Prekės kodas (MPN): 55020EYK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 44 vnt. 1-5 d.d. 44 / - vnt. | 328,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 50.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.23 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Huawei |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Waterproof: | Yes |
| Display type: | AMOLED |
| Colour: | Black |
| Other features: | Material: Fluoroelastomer, Woven |
| Producer product name: | Watch FIT4 Pro |
| Product type: | Smart watch |
| Screen size: | 1.82 |
| Heart rate monitor: | Yes |
| Palette Qty: | 4425 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 50.00 mm |
| Gross height (mm): | 60.00 mm |
| Gross weight: | 0.23 kg |
| Gross width (mm): | 100.00 mm |
| Net weight: | 0.03 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0.07 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Huawei |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Waterproof: | Yes |
| Display type: | AMOLED |
| Colour: | Black |
| Other features: | Material: Fluoroelastomer, Woven |
| Producer product name: | Watch FIT4 Pro |
| Product type: | Smart watch |
| Screen size: | 1.82 |
| Heart rate monitor: | Yes |
| Palette Qty: | 4425 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |