HUAWEI M-Pencil (White), CD54-S1
Gamintojas: Huawei
Prekės kodas (MPN): 55037261
Prekės kodas (MPN): 55037261
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 30 vnt. 2026-05-06 - / 30 vnt. | - | 57,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.117 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.017 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Huawei |
| Palette Qty: | 8547 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.117 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.017 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| TI weight (kg): | 0.00 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Huawei |
| Palette Qty: | 8547 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |