HUAWEI AirEngine5761-1111ax indoor
Gamintojas: HUAWEI TECHNOLOGIES
Prekės kodas (MPN): 02353VUR
Prekės kodas (MPN): 02353VUR
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 188,41 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Huawei AirEngine 5761-11 - radio access point Bluetooth, Wi-Fi 6 - cloud-managed |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2, Bluetooth 5.0, IEEE 802.11ax |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 575 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1.2 G |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs: 16 Maximum number of users: 1024 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Power: | DC 12 V |
| Dimensions (wxdxh): | 22 cm x 22 cm x 5 cm |
| Weight: | 1.05 kg |
HUAWEI AirEngine5761-11 11ax indoor2+2 dual bandssmart antennaUSBBLE |
| Product description: | Huawei AirEngine 5761-11 - radio access point Bluetooth, Wi-Fi 6 - cloud-managed |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2, Bluetooth 5.0, IEEE 802.11ax |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 575 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1.2 G |
| Capacity: | Maximum number of configured SSIDs: 16 Maximum number of users: 1024 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Power: | DC 12 V |
| Dimensions (wxdxh): | 22 cm x 22 cm x 5 cm |
| Weight: | 1.05 kg |
HUAWEI AirEngine5761-11 11ax indoor2+2 dual bandssmart antennaUSBBLE