HPE X362 720W AC PoE Power Supply Europe
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JG544A#ABB
Prekės kodas (MPN): JG544A#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1245,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE X362 - power supply - hot-plug / redundant - 720 Watt |
| Device type: | Power supply - hot-plug / redundant - plug-in module |
| Weight: | 1.8 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | 56 V |
| Power capacity: | 720 Watt |
| Dimensions (wxdxh): | 8.26 cm x 29.69 cm x 4.01 cm |
| Designed for: | HPE 5130 24G, 5130 48G, 5500-24G-PoE+-4SFP, 5500-48G-PoE+-4SFP, 5510 24G, 5510 48G; FlexNetwork 5510 24G, |
Aprašymas The HPE X362 54 V DC 1110 W 115 - 240 V AC PoE power supply is used in HPE 5500-HI switches to support 800 watts of PoE+ power if used alone or up to 1440 watts of PoE+ power if used in tandem. Funkcijos Operates effectively in 5 - 95% humidity range and up to 45°C Complies with major international standards including RoHS and UL 60950-1 Integrated PoE for efficient power supply to network hardware Hot-plug and redundant power supply options enhance reliability Designed for seamless integration with network hardware |
| Product description: | HPE X362 - power supply - hot-plug / redundant - 720 Watt |
| Device type: | Power supply - hot-plug / redundant - plug-in module |
| Weight: | 1.8 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Output voltage: | 56 V |
| Power capacity: | 720 Watt |
| Dimensions (wxdxh): | 8.26 cm x 29.69 cm x 4.01 cm |
| Designed for: | HPE 5130 24G, 5130 48G, 5500-24G-PoE+-4SFP, 5500-48G-PoE+-4SFP, 5510 24G, 5510 48G; FlexNetwork 5510 24G, |
Aprašymas
The HPE X362 54 V DC 1110 W 115 - 240 V AC PoE power supply is used in HPE 5500-HI switches to support 800 watts of PoE+ power if used alone or up to 1440 watts of PoE+ power if used in tandem.
Funkcijos
Operates effectively in 5 - 95% humidity range and up to 45°C
Complies with major international standards including RoHS and UL 60950-1
Integrated PoE for efficient power supply to network hardware
Hot-plug and redundant power supply options enhance reliability
Designed for seamless integration with network hardware