HPE StoreOnce 10GbE Network Card
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): BB926A
Prekės kodas (MPN): BB926A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3427,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE - expansion module - 10 Gigabit SFP+ x 2 |
| Device type: | Expansion module |
| Ports: | 10 Gigabit SFP+ x 2 |
| Dimensions (wxdxh): | 24.6 cm x 21.6 cm x 5.84 cm |
| Weight: | 1.36 kg |
| Cabling type: | Ethernet 10GBase-T |
| Data link protocol: | 10GbE |
| Data transfer rate: | 10 Gbps |
HPE StoreOnce 10GbE Network Card |
| Product description: | HPE - expansion module - 10 Gigabit SFP+ x 2 |
| Device type: | Expansion module |
| Ports: | 10 Gigabit SFP+ x 2 |
| Dimensions (wxdxh): | 24.6 cm x 21.6 cm x 5.84 cm |
| Weight: | 1.36 kg |
| Cabling type: | Ethernet 10GBase-T |
| Data link protocol: | 10GbE |
| Data transfer rate: | 10 Gbps |
HPE StoreOnce 10GbE Network Card