HPE RPS1600 Redundant Power System Europ
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JG136A#ABB
Prekės kodas (MPN): JG136A#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
No mėn.
No mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2342,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE RPS1600 Redundant Power System - power supply |
| Device type: | Power supply |
| Weight: | 6.4 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Input voltage: | AC 100-120/200-240 V |
| Output voltage: | -56 V |
| Power redundancy: | Optional |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 39.7 cm x 4.4 cm |
| Designed for: | HPE 1910-24, 1920-24, 1920-48, 1950-24, 1950-48, 3100-24-PoE v2, 3100-48 V2, 5120-24, 5130-24, 5130-48, 55 |
HPE RPS1600 Redundant Power System HPE RPS1600 Redundant Power System EU en |
| Product description: | HPE RPS1600 Redundant Power System - power supply |
| Device type: | Power supply |
| Weight: | 6.4 kg |
| Localisation: | English / Europe |
| Input voltage: | AC 100-120/200-240 V |
| Output voltage: | -56 V |
| Power redundancy: | Optional |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 39.7 cm x 4.4 cm |
| Designed for: | HPE 1910-24, 1920-24, 1920-48, 1950-24, 1950-48, 3100-24-PoE v2, 3100-48 V2, 5120-24, 5130-24, 5130-48, 55 |
HPE RPS1600 Redundant Power System HPE RPS1600 Redundant Power System EU en