HPE Rdnt 2m 10A C13-C14 Jpr Cord
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): AF573A
Prekės kodas (MPN): AF573A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 54,82 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Jumper Cord - power cable - power IEC 60320 C13 to IEC 60320 C14 - 2 m |
| Type: | Power cable |
| Length: | 2 m |
| Localisation: | Worldwide |
| Connector: | Power IEC 60320 C13 |
| Connector (second end): | Power IEC 60320 C14 |
| Rated voltage: | AC 250 V |
| Rated current: | 10 A |
| Colour: | Flint grey |
| Designed for: | Apollo 4510 Gen9; Modular Smart Array P2000 G3; ProLiant DL360 G7, DL360p Gen8, SL165s G7, XL290n Gen10; R |
HPE Rdnt 2m 10A C13-C14 Jpr Cord |
| Product description: | HPE Jumper Cord - power cable - power IEC 60320 C13 to IEC 60320 C14 - 2 m |
| Type: | Power cable |
| Length: | 2 m |
| Localisation: | Worldwide |
| Connector: | Power IEC 60320 C13 |
| Connector (second end): | Power IEC 60320 C14 |
| Rated voltage: | AC 250 V |
| Rated current: | 10 A |
| Colour: | Flint grey |
| Designed for: | Apollo 4510 Gen9; Modular Smart Array P2000 G3; ProLiant DL360 G7, DL360p Gen8, SL165s G7, XL290n Gen10; R |
HPE Rdnt 2m 10A C13-C14 Jpr Cord