HPE ProLiant ML350 Gen11 4410Y 2.0GHz 12-core 1P 32GB-R MR408i-o 8SFF 1000W RPS Server
Gamintojas: HPE
Prekės kodas (MPN): P53567-421?/LT
Prekės kodas (MPN): P53567-421?/LT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 16489,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HPE/P53567-421LT_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Processormanufacturer: | Intel |
| Processorfamily: | Intel Xeon Silver |
| Processormodel: | 4410Y |
| Processorfrequency: | 2 GHz |
| Processorboostfrequency: | 3.9 GHz |
| Processorcores: | 12 |
| Processorcache: | 30 MB |
| Numberofprocessorsinstalled: | 1 |
| Internalmemory: | 32 GB |
| Internalmemorytype: | DDR5-SDRAM |
| Memoryclockspeed: | 4800 MHz |
| Memorylayoutslotsxsize: | 1 x 32 GB |
| Maximuminternalmemory: | 8 TB |
| Numberofhddssupported: | 8 |
| Supportedhddsizes: | 2.5" |
| Raidsupport: | Yes |
| Opticaldrivetype: | No |
| Ethernetlan: | Yes |
| Ethernetinterfacetype: | Gigabit Ethernet |
| Ethernetlanrj45ports: | 4 |
| Usb32gen131gen1typeaportsquant: | 3 |
| Vgadsubportsquantity: | 1 |
| Chassistype: | Tower (4U) |
| Powersupply: | 1000 W |
| Width: | 584.2 mm |
| Depth: | 984.3 mm |
| Height: | 304.8 mm |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |