HPE ProLiant ML30 Gen10 Plus E-2314 2.8GHz 4-core 1P 16GB-U 8SFF 500W RPS Server
Gamintojas: HPE
Prekės kodas (MPN): P44722-421?/LT
Prekės kodas (MPN): P44722-421?/LT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 4215,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HPE/P44722-421LT_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Processormanufacturer: | Intel |
| Processorfamily: | Intel Xeon E |
| Processormodel: | E-2314 |
| Processorfrequency: | 2.8 GHz |
| Processorboostfrequency: | 4.5 GHz |
| Processorcache: | 8 MB |
| Executedisablebit: | Yes |
| Internalmemory: | 16 GB |
| Internalmemorytype: | DDR4-SDRAM |
| Memoryslots: | 4x DIMM |
| Memoryclockspeed: | 3200 MHz |
| Memorylayoutslotsxsize: | 1 x 16 GB |
| Maximuminternalmemory: | 128 GB |
| Maximumstoragecapacity: | 61.44 TB |
| Numberofhddssupported: | 8 |
| Raidsupport: | Yes |
| Raidlevels: | 0, 1, 5, 10 |
| Opticaldrivetype: | No |
| Ethernetlan: | Yes |
| Ethernetinterfacetype: | Gigabit Ethernet |
| Ethernetlanrj45ports: | 2 |
| Usb32gen131gen1typeaportsquant: | 5 |
| Vgadsubportsquantity: | 1 |
| Chassistype: | Tower (4U) |
| Rackmounting: | Yes |
| Compatibleoperatingsystems: | Microsoft Windows Server 2019: Essentials, Standard, Datacenter, Hyper-V Microsoft Windows Server 2022: Essentials, Standard, Datacenter Red Hat Enterprise Linux (RHEL): 8.4 (64 bit, includes KVM) SUSE Linux Enterprise Server (SLES): 12 SP5 |
| Enhancedintelspeedsteptechnolo: | Yes |
| Intelvirtualizationtechnologyf: | Yes |
| Inteltrustedexecutiontechnolog: | Yes |
| Intelvtxwithextendedpagetables: | Yes |
| Intel64: | Yes |
| Intelvirtualizationtechnologyv: | Yes |
| Redundantpowersupplyrpssupport: | Yes |
| Powersupply: | 500 W |
| Width: | 175 mm |
| Depth: | 475 mm |
| Height: | 368.3 mm |
| Warranty: | 36 months |
| Productcondition: | Original |