HPE PC-AC-IL (IL) AC Power Cord
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JW120A
Prekės kodas (MPN): JW120A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 7,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba - power cable - SI 32 to power IEC 60320 C13 - 2 m |
| Type: | Power cable |
| Length: | 2 m |
| Localisation: | Israel |
| Connector: | Power SI 32 - male |
| Connector (second end): | Power IEC 60320 C13 |
| Rated voltage: | AC 250 V |
| Rated current: | 10 A |
| Designed for: | HPE Aruba 70XX, 72XX, AP-203, 207, 228, 303, 304, 305, 314, 315, 318, 324, 334, 335, 344, 345, 365, 367, 3 |
HPE PC-AC-IL (IL) AC Power Cord |
| Product description: | HPE Aruba - power cable - SI 32 to power IEC 60320 C13 - 2 m |
| Type: | Power cable |
| Length: | 2 m |
| Localisation: | Israel |
| Connector: | Power SI 32 - male |
| Connector (second end): | Power IEC 60320 C13 |
| Rated voltage: | AC 250 V |
| Rated current: | 10 A |
| Designed for: | HPE Aruba 70XX, 72XX, AP-203, 207, 228, 303, 304, 305, 314, 315, 318, 324, 334, 335, 344, 345, 365, 367, 3 |
HPE PC-AC-IL (IL) AC Power Cord