HPE NW ION AP Bdl w/PSU RW AP22D
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): S0J34A
Prekės kodas (MPN): S0J34A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 484,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Networking Instant On AP22D (RW) - radio access point - Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | Desktop / wall mountable - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (5 GHz): 1.2 Gbps Maximum data rate (2.4 GHz): 574 M |
| Included accessories: | Desk mount kit, gang wall-box mount kit |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Pricing type: | BTO |
| Dimensions (wxdxh): | 8.6 cm x 4.7 cm x 15 cm |
| Weight: | 360 g |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Discover the power of next-generation networking with the HPE Networking Instant On AP22D (RW), a wireless access point designed to meet the demands of modern businesses. This device supports Wi-Fi 6 technology for connectivity and speed, and ensures secure data transmission with advanced encryption standards like WPA3. With a robust design suitable for indoor use and capable of operating in a wide range of temperatures, it's built to provide reliable service under various conditions. The AP22D (RW) boasts features such as 2x2 MIMO and MU-MIMO technology, OFDMA, and BSS Coloring, all aimed at enhancing your network's efficiency and reducing interference. Whether you're looking to upgrade your office network or ensure seamless connectivity for your business operations, this wireless access point offers the performance, security, and reliability you need. Funkcijos Supports Wi-Fi 6 (802.11ax) standard for faster and more efficient networking High data transfer rate of up to 1.7 Gbps for superior performance Comprehensive security with WPA3 and Opportunistic Wireless Encryption (OWE) Flexible deployment options with desktop and wall-mountable form factor Energy-efficient with PoE Class 4 and Class 6 support |
| Product description: | HPE Networking Instant On AP22D (RW) - radio access point - Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | Desktop / wall mountable - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (5 GHz): 1.2 Gbps Maximum data rate (2.4 GHz): 574 M |
| Included accessories: | Desk mount kit, gang wall-box mount kit |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Pricing type: | BTO |
| Dimensions (wxdxh): | 8.6 cm x 4.7 cm x 15 cm |
| Weight: | 360 g |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Discover the power of next-generation networking with the HPE Networking Instant On AP22D (RW), a wireless access point designed to meet the demands of modern businesses. This device supports Wi-Fi 6 technology for connectivity and speed, and ensures secure data transmission with advanced encryption standards like WPA3. With a robust design suitable for indoor use and capable of operating in a wide range of temperatures, it's built to provide reliable service under various conditions. The AP22D (RW) boasts features such as 2x2 MIMO and MU-MIMO technology, OFDMA, and BSS Coloring, all aimed at enhancing your network's efficiency and reducing interference. Whether you're looking to upgrade your office network or ensure seamless connectivity for your business operations, this wireless access point offers the performance, security, and reliability you need.
Funkcijos
Supports Wi-Fi 6 (802.11ax) standard for faster and more efficient networking
High data transfer rate of up to 1.7 Gbps for superior performance
Comprehensive security with WPA3 and Opportunistic Wireless Encryption (OWE)
Flexible deployment options with desktop and wall-mountable form factor
Energy-efficient with PoE Class 4 and Class 6 support