HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit CL4 PoE 2p SFP 124W 1930
Gamintojas: HPE
Prekės kodas (MPN): JL681A#ABB?/LTSTOCK
Prekės kodas (MPN): JL681A#ABB?/LTSTOCK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 339,58 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HPE/JL681A%23ABBLTSTOCK_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Switchtype: | Managed |
| Switchlayer: | L2/L3/L4 |
| Qualityofserviceqossupport: | Yes |
| Webbasedmanagement: | Yes |
| Cloudmanaged: | Yes |
| Arpinspection: | Yes |
| Sfpmoduleslotsquantity: | 2 |
| Portmirroring: | Yes |
| Flowcontrolsupport: | Yes |
| Spanningtreeprotocol: | Yes |
| Vlansupport: | Yes |
| Numberofvlans: | 4093 |
| Macaddresstable: | 8000 entries |
| Jumboframessupport: | Yes |
| Jumboframes: | 9216 |
| Dhcpfeatures: | DHCP client, DHCP snooping |
| Accesscontrollistacl: | Yes |
| Igmpsnooping: | Yes |
| Sshsslsupport: | Yes |
| Multicastsupport: | Yes |
| Rackmounting: | Yes |
| Productcolour: | White |
| Builtinprocessor: | Yes |
| Internalmemory: | 512 MB |
| Flashmemory: | 256 MB |
| Powersupplyincluded: | Yes |
| Operatingtemperaturett: | 0 - 40 °C |
| Storagetemperaturett: | -40 - 70 °C |
| Operatingrelativehumidityhh: | 15 - 95% |
| Storagerelativehumidityhh: | 15 - 95% |
| Width: | 43.9 mm |
| Depth: | 254 mm |
| Height: | 254 mm |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |