HPE Networking Instant On Switch 24p Gigabit 4p SFP+ 1930
Gamintojas: HPE
Prekės kodas (MPN): JL682A#ABB?/LTSTOCK
Prekės kodas (MPN): JL682A#ABB?/LTSTOCK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 331,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HPE/JL682A%23ABBLTSTOCK_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Switchtype: | Managed |
| Switchlayer: | L2/L3/L4 |
| Qualityofserviceqossupport: | Yes |
| Webbasedmanagement: | Yes |
| Cloudmanaged: | Yes |
| Arpinspection: | Yes |
| Sfpmoduleslotsquantity: | 4 |
| Portmirroring: | Yes |
| Flowcontrolsupport: | Yes |
| Spanningtreeprotocol: | Yes |
| Ethernetlandatarates: | 10,1000,100 Mbit/s |
| Vlansupport: | Yes |
| Numberofvlans: | 4093 |
| Macaddresstable: | 16000 entries |
| Jumboframessupport: | Yes |
| Jumboframes: | 9216 |
| Dhcpfeatures: | DHCP client, DHCP snooping |
| Accesscontrollistacl: | Yes |
| Igmpsnooping: | Yes |
| Sshsslsupport: | Yes |
| Multicastsupport: | Yes |
| Rackmounting: | Yes |
| Productcolour: | White |
| Builtinprocessor: | Yes |
| Processorfrequency: | 800 MHz |
| Internalmemory: | 512 MB |
| Flashmemory: | 256 MB |
| Powersupplyincluded: | Yes |
| Operatingtemperaturett: | 0 - 40 °C |
| Storagetemperaturett: | -40 - 70 °C |
| Operatingrelativehumidityhh: | 15 - 95% |
| Storagerelativehumidityhh: | 15 - 95% |
| Width: | 43.9 mm |
| Depth: | 442.5 mm |
| Height: | 221.5 mm |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HPE/JL682A%23ABBLTSTOCK.pdf |