HPE Networking Instant On AP22D (RW) Dual Radio 2x2 Wi-Fi 6 Access Point
Gamintojas: HPE
Prekės kodas (MPN): S1U76A?/LTSPEC
Prekės kodas (MPN): S1U76A?/LTSPEC
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
LIFETIME mėn.
LIFETIME mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 261,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HPE/S1U76ALTSPEC_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HPE/S1U76ALTSPEC_6.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Ghz24: | Yes |
| Ghz5: | Yes |
| Maximumdatatransferrate: | 1200 Mbit/s |
| Ethernetlandatarates: | 1000,2500 Mbit/s |
| Networkingstandards: | IEEE 802.11ax |
| Mimo: | Yes |
| Ethernetlanrj45ports: | 5 |
| Usb20portsquantity: | 1 |
| Dcinjack: | Yes |
| Poweroverethernetpoe: | Yes |
| Powerconsumptionmax: | 51 W |
| Productcolour: | White |
| Cablelockslot: | Yes |
| Cablelockslottype: | Kensington |
| Resetbutton: | Yes |
| Antennasquantity: | 2 |
| Antennagainlevelmax: | 5.4 dBi |
| Width: | 86 mm |
| Depth: | 47 mm |
| Height: | 150 mm |
| Operatingtemperaturett: | 0 - 40 °C |
| Warranty: | LIFETIME |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HPE/S1U76ALTSPEC.pdf |