HPE Networking Instant On AP17 (RW)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 399,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Standard: | Wi-Fi 5 |
| Frequency: | |
| Datarate: | |
| Interface: | RJ-45 |
| Range: | - |
| Security: | - |
| Management: | App managed |
| Led: | Status indicator |
| Mounting: | |
| Power: | PoE: 13.5 W |
| Antenna: | 2x2 |
| Packagecontents: | |
| Systemrequirements: | - |
| Width: | 156 mm |
| Depth: | 67 mm |
| Height: | 187 mm |
| Grossweight: | 1.100 kg |
| Warranty: | - |