HPE Networking Instant On AP15 (RW)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 320,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Standard: | Wi-Fi 5 |
| Frequency: | |
| Datarate: | |
| Interface: | Uplink Gigabit Ethernet port, with POE-in support (802.3af) |
| Range: | - |
| Security: | - |
| Management: | Embedded |
| Led: | - |
| Mounting: | |
| Power: | DC power: 12V |
| Antenna: | 4x4 |
| Packagecontents: | - |
| Systemrequirements: | - |
| Width: | 183 mm |
| Depth: | 183 mm |
| Height: | 41 mm |
| Grossweight: | - |
| Warranty: | - |