HPE ML30 Gen10 E-2224 1P 16G 4LFF Svr
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): P16928-421
Prekės kodas (MPN): P16928-421
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3150,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE ProLiant ML30 Gen10 - tower - Xeon E-2224 3.4 GHz - 16 GB - no HDD |
| Type: | Server - tower |
| Height (rack units): | 4U |
| Localisation: | Region: Europe |
| Server scalability: | 1-way |
| Processor: | 1 x Intel Xeon E-2224 / 3.4 GHz (, up to 4.6 GHz, (Quad-Core) |
| Processor main features: | Intel Turbo Boost Technology, Intel Smart Cache |
| Cache memory: | 8 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 8 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR4 SDRAM - ECC |
| Storage controller: | RAID (SATA 6Gb/s) (HPE Smart Array S100i SR Software RAID) |
| Server storage bays: | Hot-swap 3.5" |
| Hard drive: | No HDD |
| Optical storage: | No optical drive |
| Networking: | 1GbE |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 17.5 cm x 47.5 cm x 36.83 cm |
| Weight: | 10.1 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts - 3 years - on-site - response time: next business day |
Aprašymas Do you know that a reliable enterprise-class server can easily meet your budget? The HPE ProLiant ML30 Gen10 server is a powerful yet affordable tower server designed for small offices, remote and branch offices to run on-premise and hybrid cloud solutions, delivering enterprise-class performance, security, reliability, and expandability at a lower cost. Funkcijos Powerful yet affordable server for your daily office workloads Variety of enterprise-class features to achieve business growth with lower TCO Superior services and ease of deployment |
| Product description: | HPE ProLiant ML30 Gen10 - tower - Xeon E-2224 3.4 GHz - 16 GB - no HDD |
| Type: | Server - tower |
| Height (rack units): | 4U |
| Localisation: | Region: Europe |
| Server scalability: | 1-way |
| Processor: | 1 x Intel Xeon E-2224 / 3.4 GHz (, up to 4.6 GHz, (Quad-Core) |
| Processor main features: | Intel Turbo Boost Technology, Intel Smart Cache |
| Cache memory: | 8 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 8 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 64 GB (max) - DDR4 SDRAM - ECC |
| Storage controller: | RAID (SATA 6Gb/s) (HPE Smart Array S100i SR Software RAID) |
| Server storage bays: | Hot-swap 3.5" |
| Hard drive: | No HDD |
| Optical storage: | No optical drive |
| Networking: | 1GbE |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 17.5 cm x 47.5 cm x 36.83 cm |
| Weight: | 10.1 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts - 3 years - on-site - response time: next business day |
Aprašymas
Do you know that a reliable enterprise-class server can easily meet your budget? The HPE ProLiant ML30 Gen10 server is a powerful yet affordable tower server designed for small offices, remote and branch offices to run on-premise and hybrid cloud solutions, delivering enterprise-class performance, security, reliability, and expandability at a lower cost.
Funkcijos
Powerful yet affordable server for your daily office workloads
Variety of enterprise-class features to achieve business growth with lower TCO
Superior services and ease of deployment