HPE ML30 Gen10+ 8SFF Ht Plg CTO Svr
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): P44725-B21
Prekės kodas (MPN): P44725-B21
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1769,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE ProLiant ML30 Gen10 Plus - tower - no CPU - 0 GB - no HDD |
| Type: | Server - tower |
| Height (rack units): | 4U |
| Server scalability: | 1-way |
| Processor: | No CPU |
| Ram: | 0 GB (installed) / 128 GB (max) - DDR4 SDRAM - ECC |
| Storage controller: | RAID (SATA 6Gb/s) |
| Server storage bays: | Hot-swap 2.5" |
| Hard drive: | No HDD |
| Optical storage: | No optical drive |
| Networking: | 1GbE |
| Software included: | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning, HPE OneView Standard (free download) |
| Dimensions (wxdxh): | 17.5 cm x 47.5 cm x 36.83 cm |
| Weight: | 10.1 kg |
| Pricing type: | CTO |
Aprašymas The HPE ProLiant ML30 Gen10 Plus server is a powerful yet affordable tower server designed for small offices, remote and branch offices to run on-premises and hybrid cloud solutions, delivering enterprise-class performance, security, reliability, and expandability at a lower cost. Funkcijos Supports up to 1 CPU for scalable performance Trusted Platform Module (TPM 2.0) security chip for enhanced data protection Flexible RAID configurations for tailored storage solutions Comprehensive interface options for easy connectivity Operates reliably in a wide range of environmental conditions |
| Product description: | HPE ProLiant ML30 Gen10 Plus - tower - no CPU - 0 GB - no HDD |
| Type: | Server - tower |
| Height (rack units): | 4U |
| Server scalability: | 1-way |
| Processor: | No CPU |
| Ram: | 0 GB (installed) / 128 GB (max) - DDR4 SDRAM - ECC |
| Storage controller: | RAID (SATA 6Gb/s) |
| Server storage bays: | Hot-swap 2.5" |
| Hard drive: | No HDD |
| Optical storage: | No optical drive |
| Networking: | 1GbE |
| Software included: | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning, HPE OneView Standard (free download) |
| Dimensions (wxdxh): | 17.5 cm x 47.5 cm x 36.83 cm |
| Weight: | 10.1 kg |
| Pricing type: | CTO |
Aprašymas
The HPE ProLiant ML30 Gen10 Plus server is a powerful yet affordable tower server designed for small offices, remote and branch offices to run on-premises and hybrid cloud solutions, delivering enterprise-class performance, security, reliability, and expandability at a lower cost.
Funkcijos
Supports up to 1 CPU for scalable performance
Trusted Platform Module (TPM 2.0) security chip for enhanced data protection
Flexible RAID configurations for tailored storage solutions
Comprehensive interface options for easy connectivity
Operates reliably in a wide range of environmental conditions