HPE ML110 Gen10 4210 1P 16G 8SFF EU Svr
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): P10813-421
Prekės kodas (MPN): P10813-421
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 7002,73 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE ProLiant ML110 Gen10 Performance - tower - Xeon Silver 4210 2.2 GHz - 16 GB - no HDD |
| Type: | Server - tower |
| Height (rack units): | 4.5U |
| Localisation: | Region: United Kingdom, Europe |
| Server scalability: | 1-way |
| Processor: | 1 x Intel Xeon Silver 4210 / 2.2 GHz (10-core) |
| Cache memory: | 13.75 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 13.75 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 192 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Storage controller: | RAID (SAS 12Gb/s) - PCIe 3.0 x8 (Smart Array P408i-p SR) |
| Server storage bays: | Hot-swap 2.5" |
| Hard drive: | No HDD |
| Optical storage: | No optical drive |
| Video memory: | 16 MB |
| Networking: | 1GbE |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Software included: | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning, HPE OneView Standard (free download) |
| Dimensions (wxdxh): | 19.5 cm x 48.05 cm x 44 cm |
| Weight: | 13.5 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site - response time: next business day |
Aprašymas Are you searching for a tower server with exceptional value to meet the requirements of your small-to-midsized business? The HPE ProLiant ML110 Gen10 server is an enhanced tower with performance, expansion, and growth at an affordable price. It meets most small- and mid-sized businesses' needs as well as accelerates your business compute. Funkcijos The balanced performance to meet growing SMB requirements Security innovations Helps you realize agility and stability |
| Product description: | HPE ProLiant ML110 Gen10 Performance - tower - Xeon Silver 4210 2.2 GHz - 16 GB - no HDD |
| Type: | Server - tower |
| Height (rack units): | 4.5U |
| Localisation: | Region: United Kingdom, Europe |
| Server scalability: | 1-way |
| Processor: | 1 x Intel Xeon Silver 4210 / 2.2 GHz (10-core) |
| Cache memory: | 13.75 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 13.75 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 192 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Storage controller: | RAID (SAS 12Gb/s) - PCIe 3.0 x8 (Smart Array P408i-p SR) |
| Server storage bays: | Hot-swap 2.5" |
| Hard drive: | No HDD |
| Optical storage: | No optical drive |
| Video memory: | 16 MB |
| Networking: | 1GbE |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Software included: | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning, HPE OneView Standard (free download) |
| Dimensions (wxdxh): | 19.5 cm x 48.05 cm x 44 cm |
| Weight: | 13.5 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site - response time: next business day |
Aprašymas
Are you searching for a tower server with exceptional value to meet the requirements of your small-to-midsized business? The HPE ProLiant ML110 Gen10 server is an enhanced tower with performance, expansion, and growth at an affordable price. It meets most small- and mid-sized businesses' needs as well as accelerates your business compute.
Funkcijos
The balanced performance to meet growing SMB requirements
Security innovations
Helps you realize agility and stability