HPE HPN FlexFabric 5710 Power Supply
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JL589A
Prekės kodas (MPN): JL589A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1057,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE - power supply - hot-plug - 250 Watt |
| Device type: | Power supply - hot-plug - plug-in module |
| Weight: | 680.4 g |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Power capacity: | 250 Watt |
| Dimensions (wxdxh): | 5.1 cm x 30.5 cm x 6.4 cm |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | FlexFabric 5710 24SFP+ 6QS+/2QS28, 5710 48SFP+ 6QS+/2QS28 |
Aprašymas The Hewlett Packard Enterprise power supply is a critical component designed to keep your network hardware running efficiently. With its hot-plug feature, maintenance and replacement are straightforward, ensuring minimal downtime for your operations. It provides a robust 250 watts of power, suitable for a wide range of network devices. The unit's front-to-back airflow design enhances cooling, promoting sustained performance and reliability. Compatible with AC 100-240 V power sources, it's versatile for use in various regions, making it an essential addition to your network infrastructure. Funkcijos Hot-plug capability for easy maintenance Front-to-back airflow for optimal cooling 250 watts of power to support network hardware Supports AC 100-240 V for global use |
| Product description: | HPE - power supply - hot-plug - 250 Watt |
| Device type: | Power supply - hot-plug - plug-in module |
| Weight: | 680.4 g |
| Input voltage: | AC 100-240 V |
| Power capacity: | 250 Watt |
| Dimensions (wxdxh): | 5.1 cm x 30.5 cm x 6.4 cm |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
| Designed for: | FlexFabric 5710 24SFP+ 6QS+/2QS28, 5710 48SFP+ 6QS+/2QS28 |
Aprašymas
The Hewlett Packard Enterprise power supply is a critical component designed to keep your network hardware running efficiently. With its hot-plug feature, maintenance and replacement are straightforward, ensuring minimal downtime for your operations. It provides a robust 250 watts of power, suitable for a wide range of network devices. The unit's front-to-back airflow design enhances cooling, promoting sustained performance and reliability. Compatible with AC 100-240 V power sources, it's versatile for use in various regions, making it an essential addition to your network infrastructure.
Funkcijos
Hot-plug capability for easy maintenance
Front-to-back airflow for optimal cooling
250 watts of power to support network hardware
Supports AC 100-240 V for global use