HPE DL380 Gen10 4208 12LFF Ety WW Svr
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): P02463-B21
Prekės kodas (MPN): P02463-B21
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 5306,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE ProLiant DL380 Gen10 Entry SMB - rack-mountable - Xeon Silver 4208 2.1 GHz - 16 GB - no HDD |
| Type: | Server - rack-mountable |
| Height (rack units): | 2U |
| Localisation: | Region: Worldwide |
| Server scalability: | 2-way |
| Processor: | 1 x Intel Xeon Silver 4208 / 2.1 GHz (, up to 3.2 GHz, (8-core) |
| Processor socket: | FCLGA3647 Socket |
| Processor main features: | Hyper-Threading Technology, Intel Turbo Boost Technology 2 |
| Cache memory: | 11 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 11 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 1.5 TB (max) - DDR4 SDRAM - Advanced ECC |
| Storage controller: | SATA (SATA 6Gb/s) (HPE Smart Array S100i SR Software) |
| Server storage bays: | Hot-swap 3.5" |
| Hard drive: | No HDD |
| Optical storage: | No optical drive |
| Video memory: | 16 MB |
| Networking: | 1GbE |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Power redundancy: | Optional |
| Dimensions (wxdxh): | 44.55 cm x 67.94 cm x 8.73 cm |
| Weight: | 14.9 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site - response time: next business day |
Aprašymas The HPE ProLiant DL380 Gen10 server delivers great security, performance and expandability. It's securely designed to reduce costs and complexity. Funkcijos Flexible design making your investment expand as your business needs grow Security innovations World-class performance Industry leading services and ease of deployment |
| Product description: | HPE ProLiant DL380 Gen10 Entry SMB - rack-mountable - Xeon Silver 4208 2.1 GHz - 16 GB - no HDD |
| Type: | Server - rack-mountable |
| Height (rack units): | 2U |
| Localisation: | Region: Worldwide |
| Server scalability: | 2-way |
| Processor: | 1 x Intel Xeon Silver 4208 / 2.1 GHz (, up to 3.2 GHz, (8-core) |
| Processor socket: | FCLGA3647 Socket |
| Processor main features: | Hyper-Threading Technology, Intel Turbo Boost Technology 2 |
| Cache memory: | 11 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 11 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 1.5 TB (max) - DDR4 SDRAM - Advanced ECC |
| Storage controller: | SATA (SATA 6Gb/s) (HPE Smart Array S100i SR Software) |
| Server storage bays: | Hot-swap 3.5" |
| Hard drive: | No HDD |
| Optical storage: | No optical drive |
| Video memory: | 16 MB |
| Networking: | 1GbE |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Power redundancy: | Optional |
| Dimensions (wxdxh): | 44.55 cm x 67.94 cm x 8.73 cm |
| Weight: | 14.9 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site - response time: next business day |
Aprašymas
The HPE ProLiant DL380 Gen10 server delivers great security, performance and expandability. It's securely designed to reduce costs and complexity.
Funkcijos
Flexible design making your investment expand as your business needs grow
Security innovations
World-class performance
Industry leading services and ease of deployment