HPE DL360 Gen10 5222 1P 32G NC 8SFF Svr
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): P19178-B21
Prekės kodas (MPN): P19178-B21
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 13690,28 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE ProLiant DL360 Gen10 - rack-mountable - Xeon Gold 5222 3.8 GHz - 32 GB - no HDD |
| Type: | Server - rack-mountable |
| Height (rack units): | 1U |
| Server scalability: | 2-way |
| Processor: | 1 x Intel Xeon Gold 5222 / 3.8 GHz (, up to 3.9 GHz, (Quad-Core) |
| Processor socket: | FCLGA3647 Socket |
| Processor main features: | Hyper-Threading Technology, Intel Turbo Boost Technology 2 |
| Cache memory: | 16.5 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 16.5 MB |
| Ram: | 32 GB (installed) / 1.5 TB (max) - DDR4 SDRAM - Advanced ECC |
| Storage controller: | RAID (SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s) (HPE Smart Array P408i-a) |
| Server storage bays: | Hot-swap 2.5" |
| Hard drive: | No HDD |
| Optical storage: | No optical drive |
| Card reader: | Yes |
| Video memory: | 16 MB |
| Networking: | 1GbE, 10GbE, 25GbE |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Power redundancy: | Optional |
| Os provided: | No operating system |
| Software included: | HPE Server UEFI |
| Dimensions (wxdxh): | 43.46 cm x 70.7 cm x 4.29 cm |
| Weight: | 13.04 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site |
Aprašymas Does your data center need a secure, performance driven dense server that you can confidently deploy for virtualization, database, or high-performance computing? The HPE ProLiant DL360 Gen10 server delivers security, agility and flexibility without compromise. Funkcijos Innovative design Security innovations |
| Product description: | HPE ProLiant DL360 Gen10 - rack-mountable - Xeon Gold 5222 3.8 GHz - 32 GB - no HDD |
| Type: | Server - rack-mountable |
| Height (rack units): | 1U |
| Server scalability: | 2-way |
| Processor: | 1 x Intel Xeon Gold 5222 / 3.8 GHz (, up to 3.9 GHz, (Quad-Core) |
| Processor socket: | FCLGA3647 Socket |
| Processor main features: | Hyper-Threading Technology, Intel Turbo Boost Technology 2 |
| Cache memory: | 16.5 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 16.5 MB |
| Ram: | 32 GB (installed) / 1.5 TB (max) - DDR4 SDRAM - Advanced ECC |
| Storage controller: | RAID (SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s) (HPE Smart Array P408i-a) |
| Server storage bays: | Hot-swap 2.5" |
| Hard drive: | No HDD |
| Optical storage: | No optical drive |
| Card reader: | Yes |
| Video memory: | 16 MB |
| Networking: | 1GbE, 10GbE, 25GbE |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Power redundancy: | Optional |
| Os provided: | No operating system |
| Software included: | HPE Server UEFI |
| Dimensions (wxdxh): | 43.46 cm x 70.7 cm x 4.29 cm |
| Weight: | 13.04 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site |
Aprašymas
Does your data center need a secure, performance driven dense server that you can confidently deploy for virtualization, database, or high-performance computing? The HPE ProLiant DL360 Gen10 server delivers security, agility and flexibility without compromise.
Funkcijos
Innovative design
Security innovations