HPE DL325 Gen10 7302P 1P 16G 8SFF Svr
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): P17201-B21
Prekės kodas (MPN): P17201-B21
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 6238,36 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE ProLiant DL325 Gen10 Performance - rack-mountable - EPYC 7302P 3 GHz - 16 GB - no HDD |
| Type: | Server - rack-mountable |
| Height (rack units): | 1U |
| Server scalability: | 1-way |
| Processor: | 1 x AMD EPYC 7302P / 3 GHz (3.3 GHz) (16-core) |
| Processor socket: | Socket SP3 |
| Cache memory: | 128 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 128 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 1 TB (max) - DDR4 SDRAM |
| Storage controller: | RAID (SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s) (HPE Smart Array P408i-a) |
| Server storage bays: | Hot-swap 2.5" |
| Hard drive: | No HDD |
| Optical storage: | No optical drive |
| Card reader: | Yes |
| Video memory: | 16 MB |
| Networking: | GigE |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Power redundancy: | Optional |
| Dimensions (wxdxh): | 43.46 cm x 61.49 cm x 4.29 cm |
| Weight: | 10.7 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site - response time: next business day |
Aprašymas Do you need a dense platform with built-in security and flexibility that addresses key applications such as virtualization and software-defined storage? The HPE ProLiant DL325 Gen10 offers an exceptional balance of processor, memory and I/O for virtualization and data intensive workloads. Funkcijos Innovative design Security innovations |
| Product description: | HPE ProLiant DL325 Gen10 Performance - rack-mountable - EPYC 7302P 3 GHz - 16 GB - no HDD |
| Type: | Server - rack-mountable |
| Height (rack units): | 1U |
| Server scalability: | 1-way |
| Processor: | 1 x AMD EPYC 7302P / 3 GHz (3.3 GHz) (16-core) |
| Processor socket: | Socket SP3 |
| Cache memory: | 128 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 128 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 1 TB (max) - DDR4 SDRAM |
| Storage controller: | RAID (SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s) (HPE Smart Array P408i-a) |
| Server storage bays: | Hot-swap 2.5" |
| Hard drive: | No HDD |
| Optical storage: | No optical drive |
| Card reader: | Yes |
| Video memory: | 16 MB |
| Networking: | GigE |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Power redundancy: | Optional |
| Dimensions (wxdxh): | 43.46 cm x 61.49 cm x 4.29 cm |
| Weight: | 10.7 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 3 years - on-site - response time: next business day |
Aprašymas
Do you need a dense platform with built-in security and flexibility that addresses key applications such as virtualization and software-defined storage? The HPE ProLiant DL325 Gen10 offers an exceptional balance of processor, memory and I/O for virtualization and data intensive workloads.
Funkcijos
Innovative design
Security innovations