HPE DL325 G11 8SFF CTO Svr
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): P54199-B21
Prekės kodas (MPN): P54199-B21
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 5673,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE ProLiant DL325 Gen11 - rack-mountable - no CPU - 0 GB - no HDD |
| Type: | Server - rack-mountable |
| Height (rack units): | 1U |
| Localisation: | Region: Worldwide |
| Server scalability: | 1-way |
| Processor: | No CPU |
| Ram: | 0 GB (installed) / 3 TB (max) - DDR5 SDRAM - Advanced ECC |
| Server storage bays: | Hot-swap 2.5" |
| Hard drive: | No HDD |
| Optical storage: | No optical drive |
| Video memory: | 16 MB |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Power redundancy: | Optional |
| Os provided: | No operating system |
| Software included: | HPE Server UEFI |
| Dimensions (wxdxh): | 43.46 cm x 64.94 cm x 4.29 cm |
| Weight: | 12.56 kg |
| Pricing type: | CTO |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
Aprašymas Are you looking for a scalable, low-cost performance server solution for your virtualized and software-defined compute workloads? The HPE ProLiant DL325 Gen11 server is a low-cost 1U 1P solution that delivers exceptional value balancing compute, memory and network bandwidth at 1P economics. 1U 1P, performance solution for your virtualized workloads. The HPE ProLiant DL325 Gen11 server is an excellent choice for virtualized workloads such as software-defined compute, CDN, VDI, and secure edge apps that require balancing processor, memory, and network bandwidth. Funkcijos ENERGY STAR Version 3.0 certified for energy efficiency Supports DDR5 SDRAM with HPE SmartMemory for enhanced performance PCIe 5.0 x16 expansion slot for future hardware upgrades Compatible with a broad range of operating systems for flexibility Integrated Lights-Out 6 for advanced remote server management |
| Product description: | HPE ProLiant DL325 Gen11 - rack-mountable - no CPU - 0 GB - no HDD |
| Type: | Server - rack-mountable |
| Height (rack units): | 1U |
| Localisation: | Region: Worldwide |
| Server scalability: | 1-way |
| Processor: | No CPU |
| Ram: | 0 GB (installed) / 3 TB (max) - DDR5 SDRAM - Advanced ECC |
| Server storage bays: | Hot-swap 2.5" |
| Hard drive: | No HDD |
| Optical storage: | No optical drive |
| Video memory: | 16 MB |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Power redundancy: | Optional |
| Os provided: | No operating system |
| Software included: | HPE Server UEFI |
| Dimensions (wxdxh): | 43.46 cm x 64.94 cm x 4.29 cm |
| Weight: | 12.56 kg |
| Pricing type: | CTO |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
Aprašymas
Are you looking for a scalable, low-cost performance server solution for your virtualized and software-defined compute workloads?
The HPE ProLiant DL325 Gen11 server is a low-cost 1U 1P solution that delivers exceptional value balancing compute, memory and network bandwidth at 1P economics. 1U 1P, performance solution for your virtualized workloads. The HPE ProLiant DL325 Gen11 server is an excellent choice for virtualized workloads such as software-defined compute, CDN, VDI, and secure edge apps that require balancing processor, memory, and network bandwidth.
Funkcijos
ENERGY STAR Version 3.0 certified for energy efficiency
Supports DDR5 SDRAM with HPE SmartMemory for enhanced performance
PCIe 5.0 x16 expansion slot for future hardware upgrades
Compatible with a broad range of operating systems for flexibility
Integrated Lights-Out 6 for advanced remote server management