HPE Aruba X372 54VDC 1050W PS Europe - E
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JL087A#ABB
Prekės kodas (MPN): JL087A#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1485,81 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba X372 - power supply - hot-plug / redundant - 1050 Watt |
| Device type: | Power supply - hot-plug / redundant |
| Weight: | 880 g |
| Localisation: | English / Europe |
| Input voltage: | AC 110-240 V |
| Output voltage: | 54 V |
| Power capacity: | 1050 Watt |
| Dimensions (wxdxh): | 8.31 cm x 22.56 cm x 4.01 cm |
| Designed for: | HPE Aruba 2930M 24, 2930M 24G, 2930M 40G, 2930M 48G, 3810M 24G, 3810M 40G, 3810M 48G, 6200F 12G |
Aprašymas The HPE Aruba X372 power supply is a critical component for maintaining the reliability and performance of your network hardware. Designed with hot-plug and redundancy capabilities, it ensures that your networking infrastructure remains operational, with minimal downtime. This power supply is specifically compatible with network hardware, making it a versatile solution for your enterprise networking needs. Its design prioritizes continuous operation, making it an essential investment for businesses looking to maintain high levels of network performance and reliability. Funkcijos Hot-plug capability allows for easy installation without shutting down the network Redundant power supply design ensures continuous operation Compatible with a wide range of network hardware Supports the rigorous demands of enterprise-level networking |
| Product description: | HPE Aruba X372 - power supply - hot-plug / redundant - 1050 Watt |
| Device type: | Power supply - hot-plug / redundant |
| Weight: | 880 g |
| Localisation: | English / Europe |
| Input voltage: | AC 110-240 V |
| Output voltage: | 54 V |
| Power capacity: | 1050 Watt |
| Dimensions (wxdxh): | 8.31 cm x 22.56 cm x 4.01 cm |
| Designed for: | HPE Aruba 2930M 24, 2930M 24G, 2930M 40G, 2930M 48G, 3810M 24G, 3810M 40G, 3810M 48G, 6200F 12G |
Aprašymas
The HPE Aruba X372 power supply is a critical component for maintaining the reliability and performance of your network hardware. Designed with hot-plug and redundancy capabilities, it ensures that your networking infrastructure remains operational, with minimal downtime. This power supply is specifically compatible with network hardware, making it a versatile solution for your enterprise networking needs. Its design prioritizes continuous operation, making it an essential investment for businesses looking to maintain high levels of network performance and reliability.
Funkcijos
Hot-plug capability allows for easy installation without shutting down the network
Redundant power supply design ensures continuous operation
Compatible with a wide range of network hardware
Supports the rigorous demands of enterprise-level networking