HPE Aruba Networking AP-503-RW Dual Radio 2x2:2 802.11ax Wi-Fi 6 Campus Access Point, NO BOX
Gamintojas: HPE
Prekės kodas (MPN): R8M98A?/LTTD
Prekės kodas (MPN): R8M98A?/LTTD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | 278,75 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HPE/R8M98ALTTD_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Ghz24: | Yes |
| Ghz5: | Yes |
| Maximumdatatransferrate: | 1490 Mbit/s |
| Networkingstandards: | IEEE 802.11ax |
| Mimo: | Yes |
| Ethernetlanrj45ports: | 1 |
| Usb20portsquantity: | 1 |
| Usbconnectortype: | USB Type-A |
| Poweroverethernetpoe: | Yes |
| Productcolour: | White |
| Resetbutton: | Yes |
| Ledindicators: | Reset, Status, System |
| Antennagainlevelmax: | 4.8 dBi |
| Width: | 145 mm |
| Depth: | 145 mm |
| Height: | 35 mm |
| Packagewidth: | 196 mm |
| Packagedepth: | 183 mm |
| Packageheight: | 67 mm |
| Operatingrelativehumidityhh: | 5 - 95% |
| Operatingtemperaturett: | 0 - 40 °C |
| Storagetemperaturett: | -25 - 55 °C |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |