HPE Aruba IAP-334 (RW) Instant 4x4:4 11a
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JW817A
Prekės kodas (MPN): JW817A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2215,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba Instant IAP-334 (RW) - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling |
| Localisation: | Rest of World |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Concurrent data rate (5 GHz): 1733 Mbps Concurrent data rate (2.4 GHz) |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 255 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | 2 mounting clips |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Power: | DC 48 V |
| Dimensions (wxdxh): | 22.5 cm x 22.4 cm x 5.2 cm |
| Weight: | 1.15 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas The HPE Networking Instant On IAP-334 offers wireless connectivity and performance tailored for modern networking needs. With a capacity of 255 wireless clients per Wi-Fi radio and support for up to 16 BSSIDs per radio, this device is built to manage high-demand environments efficiently. It features dual-band operation on 2.4 GHz and 5 GHz, enabling seamless data transfer across devices, ensuring reliable performance even under heavy usage. Environmental resilience is supported with a humidity operating range of 5 to 93%, and the device is equipped with various connectivity options including USB 2.0 and HPE Smart Rate. Its compatibility with multiple interfaces and adherence to numerous compliance standards underscore its reliability for any network setting. Whether it's for a home or business environment, the IAP-334 is designed to meet the requirements of users looking for robust and efficient networking solutions. Funkcijos Supports up to 255 wireless clients per Wi-Fi radio Dual-band operation on 2.4 GHz and 5 GHz for reliable connectivity Humidity operating range of 5 to 93% for environmental resilience Multiple connectivity options for versatile installation High capacity with 16 BSSIDs supported per radio |
| Product description: | HPE Aruba Instant IAP-334 (RW) - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling |
| Localisation: | Rest of World |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Concurrent data rate (5 GHz): 1733 Mbps Concurrent data rate (2.4 GHz) |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 255 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | 2 mounting clips |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Power: | DC 48 V |
| Dimensions (wxdxh): | 22.5 cm x 22.4 cm x 5.2 cm |
| Weight: | 1.15 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
The HPE Networking Instant On IAP-334 offers wireless connectivity and performance tailored for modern networking needs. With a capacity of 255 wireless clients per Wi-Fi radio and support for up to 16 BSSIDs per radio, this device is built to manage high-demand environments efficiently. It features dual-band operation on 2.4 GHz and 5 GHz, enabling seamless data transfer across devices, ensuring reliable performance even under heavy usage.
Environmental resilience is supported with a humidity operating range of 5 to 93%, and the device is equipped with various connectivity options including USB 2.0 and HPE Smart Rate. Its compatibility with multiple interfaces and adherence to numerous compliance standards underscore its reliability for any network setting. Whether it's for a home or business environment, the IAP-334 is designed to meet the requirements of users looking for robust and efficient networking solutions.
Funkcijos
Supports up to 255 wireless clients per Wi-Fi radio
Dual-band operation on 2.4 GHz and 5 GHz for reliable connectivity
Humidity operating range of 5 to 93% for environmental resilience
Multiple connectivity options for versatile installation
High capacity with 16 BSSIDs supported per radio