HPE Aruba IAP-325 (RW) Instant 4x4:4 11a
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JW325A
Prekės kodas (MPN): JW325A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1743,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba Instant IAP-325 (RW) - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Concurrent data rate (5 GHz): 1733 Mbps Concurrent data rate (2.4 GHz) |
| Capacity: | Wireless clients: 255 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | 2 x ceiling mounting clip |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Dimensions (wxdxh): | 20.3 cm x 20.3 cm x 5.7 cm |
| Weight: | 950 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas The HPE Networking Instant On IAP-325 (RW) is designed to deliver reliable performance with its ruggedized, indoor form factor. It supports up to 16 wireless clients and provides the flexibility of 255 BSSIDs per radio, making it suitable for various environments. With a robust design, it operates efficiently within a humidity range of 5 - 95%, ensuring seamless connectivity in diverse conditions. Equipped with advanced features, this model prioritizes quality of service and wireless intrusion protection, ensuring a secure and dependable network. Funkcijos Supports up to 16 wireless clients and 255 BSSIDs per radio Ruggedized indoor design for durability Operates efficiently in a humidity range of 5 - 95% Advanced features focus on quality of service and security Compatible with multiple standards for versatile connectivity |
| Product description: | HPE Aruba Instant IAP-325 (RW) - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Concurrent data rate (5 GHz): 1733 Mbps Concurrent data rate (2.4 GHz) |
| Capacity: | Wireless clients: 255 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | 2 x ceiling mounting clip |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Dimensions (wxdxh): | 20.3 cm x 20.3 cm x 5.7 cm |
| Weight: | 950 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
The HPE Networking Instant On IAP-325 (RW) is designed to deliver reliable performance with its ruggedized, indoor form factor. It supports up to 16 wireless clients and provides the flexibility of 255 BSSIDs per radio, making it suitable for various environments. With a robust design, it operates efficiently within a humidity range of 5 - 95%, ensuring seamless connectivity in diverse conditions. Equipped with advanced features, this model prioritizes quality of service and wireless intrusion protection, ensuring a secure and dependable network.
Funkcijos
Supports up to 16 wireless clients and 255 BSSIDs per radio
Ruggedized indoor design for durability
Operates efficiently in a humidity range of 5 - 95%
Advanced features focus on quality of service and security
Compatible with multiple standards for versatile connectivity