HPE Aruba IAP-228 (RW) FIPS/TAA Hrd Inst
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JW247A
Prekės kodas (MPN): JW247A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2006,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba Instant IAP-228 (RW) FIPS/TAA - radio access point - Wi-Fi 5 - TAA Compliant |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Concurrent data rate (5 GHz): 1.3 Gbps Concurrent data rate (2.4 GHz): |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 22.2 cm x 15 cm x 7.5 cm |
| Weight: | 1.225 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas Rugged Aruba 228 wireless APs deliver gigabit Wi-Fi performance to 802.11ac mobile devices in harsh, weather-protected environments such as warehouses, industrial freezers or enclosures in extreme environments such as stadiums. The 228 APs provide ClientMatch technology, which eliminates sticky clients by continuously gathering session performance metrics from mobile devices. Funkcijos Industrial design for harsh, weather-protected environments RF management Spectrum analysis Wireless mesh |
| Product description: | HPE Aruba Instant IAP-228 (RW) FIPS/TAA - radio access point - Wi-Fi 5 - TAA Compliant |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Concurrent data rate (5 GHz): 1.3 Gbps Concurrent data rate (2.4 GHz): |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 22.2 cm x 15 cm x 7.5 cm |
| Weight: | 1.225 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
Rugged Aruba 228 wireless APs deliver gigabit Wi-Fi performance to 802.11ac mobile devices in harsh, weather-protected environments such as warehouses, industrial freezers or enclosures in extreme environments such as stadiums. The 228 APs provide ClientMatch technology, which eliminates sticky clients by continuously gathering session performance metrics from mobile devices.
Funkcijos
Industrial design for harsh, weather-protected environments
RF management
Spectrum analysis
Wireless mesh