HPE Aruba IAP-215 (RW) Instant 3x3:3 11a
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JW228A
Prekės kodas (MPN): JW228A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. | 1096,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba Instant IAP-215 (RW) - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Included accessories: | Mounting brackets |
| Os required: | InstantOS |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 18 cm x 18 cm x 4.5 cm |
| Weight: | 610 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas Multifunctional and affordable Aruba 210 series wireless access points (APs) maximize mobile device performance in medium-density, high-performance Wi-Fi environments. These compact and cost-effective dual-radio APs deliver wireless data rates of up to 1.3 Gbps to 5-GHz devices with 802.11ac technology. They also support 3x3 MIMO with three spatial streams as well as 2.4-GHz 802.11n clients at data rates up to 450 Mbps. The IAP-215 models have three integrated omnidirectional down-tilt antennas per radio. Funkcijos Wi-Fi client optimization Advanced Cellular Coexistence (ACC) Quality of service for unified communication apps RF management Spectrum analysis |
| Product description: | HPE Aruba Instant IAP-215 (RW) - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Included accessories: | Mounting brackets |
| Os required: | InstantOS |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 18 cm x 18 cm x 4.5 cm |
| Weight: | 610 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
Multifunctional and affordable Aruba 210 series wireless access points (APs) maximize mobile device performance in medium-density, high-performance Wi-Fi environments. These compact and cost-effective dual-radio APs deliver wireless data rates of up to 1.3 Gbps to 5-GHz devices with 802.11ac technology. They also support 3x3 MIMO with three spatial streams as well as 2.4-GHz 802.11n clients at data rates up to 450 Mbps. The IAP-215 models have three integrated omnidirectional down-tilt antennas per radio.
Funkcijos
Wi-Fi client optimization
Advanced Cellular Coexistence (ACC)
Quality of service for unified communication apps
RF management
Spectrum analysis