HPE Aruba ClearPass C3010 DL360 Gen10
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): R1V82A
Prekės kodas (MPN): R1V82A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
90 mėn.
90 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 37442,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba ClearPass C3010 DL360 Gen10 HW-Based Appliance - security appliance |
| Device type: | Security appliance |
| Form factor: | Rack-mountable - 1U |
| Processor: | 1 x Intel Xeon 5118 - 2.3 GHz |
| Ram: | 64 GB |
| Hard drive: | 600 GB x 6 - SAS |
| Ports qty: | 4 |
| Data link protocol: | Gigabit Ethernet |
| Included accessories: | Rack mount kit, cable management arm |
| Power: | AC 120/230 V / DC 240 V |
| Dimensions (wxdxh): | 43.46 cm x 70.62 cm x 4.32 cm |
Aprašymas From IoT to an always-on mobile workforce, organizations are more exposed to attacks than ever before. With Aruba ClearPass, you get agentless visibility and dynamic role-based access control for seamless security enforcement and response across your wired and wireless networks. |
| Product description: | HPE Aruba ClearPass C3010 DL360 Gen10 HW-Based Appliance - security appliance |
| Device type: | Security appliance |
| Form factor: | Rack-mountable - 1U |
| Processor: | 1 x Intel Xeon 5118 - 2.3 GHz |
| Ram: | 64 GB |
| Hard drive: | 600 GB x 6 - SAS |
| Ports qty: | 4 |
| Data link protocol: | Gigabit Ethernet |
| Included accessories: | Rack mount kit, cable management arm |
| Power: | AC 120/230 V / DC 240 V |
| Dimensions (wxdxh): | 43.46 cm x 70.62 cm x 4.32 cm |
Aprašymas
From IoT to an always-on mobile workforce, organizations are more exposed to attacks than ever before. With Aruba ClearPass, you get agentless visibility and dynamic role-based access control for seamless security enforcement and response across your wired and wireless networks.