HPE Aruba AP-585 RW Unified AP
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): R7T05A
Prekės kodas (MPN): R7T05A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 4113,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-585 (RW) Unified - radio access point - Bluetooth, Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - outdoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2, Bluetooth 5.0, IEEE 802.11ax |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (5 GHz): 2.4 Gbps Maximum data rate (2.4 GHz): 574 M |
| Capacity: | Associated client devices per radio: 1024 |
| Os required: | ArubaOS, InstantOS |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE Class 6 |
| Power: | AC 110/240 V |
| Dimensions (wxdxh): | 32.4 cm x 31.3 cm x 32 cm |
| Weight: | 5.24 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
HPE Aruba AP-585 RW Unified AP |
| Product description: | HPE Aruba AP-585 (RW) Unified - radio access point - Bluetooth, Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - outdoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac Wave 2, Bluetooth 5.0, IEEE 802.11ax |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (5 GHz): 2.4 Gbps Maximum data rate (2.4 GHz): 574 M |
| Capacity: | Associated client devices per radio: 1024 |
| Os required: | ArubaOS, InstantOS |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE Class 6 |
| Power: | AC 110/240 V |
| Dimensions (wxdxh): | 32.4 cm x 31.3 cm x 32 cm |
| Weight: | 5.24 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
HPE Aruba AP-585 RW Unified AP