HPE Aruba AP-567 Access Point
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): R4W48A
Prekės kodas (MPN): R4W48A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1879,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-567 (RW) - radio access point - ZigBee, Bluetooth, Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - outdoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, ZigBee, IEEE 802.11ac Wave 2, Bluetooth 5.0, IEEE |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (5 GHz): 1.2 Gbps Maximum data rate (2.4 GHz): 574 M |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 256 BSSIDs per radio: 16 |
| Os required: | ArubaOS, InstantOS 8.8.0.0 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Pricing type: | BTO |
| Dimensions (wxdxh): | 16.5 cm x 16.5 cm x 11 cm |
| Weight: | 1.09 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas Weatherproof and temperature hardened, Aruba 560 series access points deliver cost-effective Wi-Fi 6 wireless connectivity in outdoor and environmentally challenging locations. Built to withstand extreme temperatures, persistent moisture and precipitation, electrical surges, and airborne contaminants. Funkcijos Built for the outdoors IoT platform capabilities |
| Product description: | HPE Aruba AP-567 (RW) - radio access point - ZigBee, Bluetooth, Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - outdoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, ZigBee, IEEE 802.11ac Wave 2, Bluetooth 5.0, IEEE |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (5 GHz): 1.2 Gbps Maximum data rate (2.4 GHz): 574 M |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 256 BSSIDs per radio: 16 |
| Os required: | ArubaOS, InstantOS 8.8.0.0 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Pricing type: | BTO |
| Dimensions (wxdxh): | 16.5 cm x 16.5 cm x 11 cm |
| Weight: | 1.09 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
Weatherproof and temperature hardened, Aruba 560 series access points deliver cost-effective Wi-Fi 6 wireless connectivity in outdoor and environmentally challenging locations. Built to withstand extreme temperatures, persistent moisture and precipitation, electrical surges, and airborne contaminants.
Funkcijos
Built for the outdoors
IoT platform capabilities