HPE Aruba AP-515 Access Point
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): Q9H62A
Prekės kodas (MPN): Q9H62A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1589,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-515 (RW) - radio access point - Bluetooth, Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.0, IEEE 802.11ax (Wi-Fi |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 575 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 4.8 G |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 256 OFDMA units: 16 |
| Os required: | ArubaOS, InstantOS |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 20 cm x 20 cm x 4.6 cm |
| Weight: | 810 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas With an increasing number of mobile and Internet of Things (IoT) devices reliant on wireless access, networks must be capable of accommodating a diverse mixture of device types, applications and services. The Aruba 510 series campus access points with 802.11ax technology are designed to deliver high-performance access for mobile and (IOT) devices in environments where density is an issue. The 510 series uses 802.11ax features to efficiently and simultaneously serve multiple clients and traffic types in dense environments, increasing data rates for both individual device and overall system. Funkcijos High efficiency Unsurpassed performance IOT ready |
| Product description: | HPE Aruba AP-515 (RW) - radio access point - Bluetooth, Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.0, IEEE 802.11ax (Wi-Fi |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 575 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 4.8 G |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 256 OFDMA units: 16 |
| Os required: | ArubaOS, InstantOS |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 20 cm x 20 cm x 4.6 cm |
| Weight: | 810 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
With an increasing number of mobile and Internet of Things (IoT) devices reliant on wireless access, networks must be capable of accommodating a diverse mixture of device types, applications and services.
The Aruba 510 series campus access points with 802.11ax technology are designed to deliver high-performance access for mobile and (IOT) devices in environments where density is an issue. The 510 series uses 802.11ax features to efficiently and simultaneously serve multiple clients and traffic types in dense environments, increasing data rates for both individual device and overall system.
Funkcijos
High efficiency
Unsurpassed performance
IOT ready