HPE Aruba AP-505H RW Unified AP
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): R3V46A
Prekės kodas (MPN): R3V46A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1009,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-505H (RW) Unified Hospitality - radio access point - Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 802.11ax |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (5 GHz): 1.2 Gbps Maximum data rate (2.4 GHz): 287 M |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 256 BSSIDs per radio: 16 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Dimensions (wxdxh): | 8.6 cm x 4.7 cm x 15 cm |
| Weight: | 360 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas These economical Wi-Fi 6 access points provide high-performance connectivity for any organization experiencing growing mobile, cloud and IoT requirements. With a wireless aggregate data rate of up to 1.5 Gbps and Gigabit local wired ports, they deliver the range of connectivity needed for venues such as hotels, residence halls and remote offices alike. Funkcijos Combine wireless and wired access in a single compact form factor Ideal for organizations with work from home or teleworking initiatives Up to 1.5 Gbps of maximum wireless throughput 4 wired network ports and 1 smart rate uplink port WPA3 and Enhanced Open security Built-in technology that resolves sticky client issues for Wi-Fi 6 and Wi-Fi 5 devices OFDMA and MU-MIMO for enhanced multi-user efficiency IoT-ready Bluetooth 5 and Zigbee support |
| Product description: | HPE Aruba AP-505H (RW) Unified Hospitality - radio access point - Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 802.11ax |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (5 GHz): 1.2 Gbps Maximum data rate (2.4 GHz): 287 M |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 256 BSSIDs per radio: 16 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Dimensions (wxdxh): | 8.6 cm x 4.7 cm x 15 cm |
| Weight: | 360 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
These economical Wi-Fi 6 access points provide high-performance connectivity for any organization experiencing growing mobile, cloud and IoT requirements. With a wireless aggregate data rate of up to 1.5 Gbps and Gigabit local wired ports, they deliver the range of connectivity needed for venues such as hotels, residence halls and remote offices alike.
Funkcijos
Combine wireless and wired access in a single compact form factor
Ideal for organizations with work from home or teleworking initiatives
Up to 1.5 Gbps of maximum wireless throughput
4 wired network ports and 1 smart rate uplink port
WPA3 and Enhanced Open security
Built-in technology that resolves sticky client issues for Wi-Fi 6 and Wi-Fi 5 devices
OFDMA and MU-MIMO for enhanced multi-user efficiency
IoT-ready Bluetooth 5 and Zigbee support