HPE Aruba AP-505 RW Unified AP
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): R2H28A
Prekės kodas (MPN): R2H28A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1009,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-505 (RW) - Campus - radio access point - Bluetooth, Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.0, IEEE 802.11ax (Wi-Fi |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1.2 G |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 256 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | Mounting bracket |
| Os required: | ArubaOS, InstantOS |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas These affordable Wi-Fi 6 access points provide high-performance connectivity for any organization experiencing growing numbers of mobile, IoT and mobility requirements. With a maximum aggregate data rate of 1.77 Gbps (1.774 Gbps), they deliver the speed and reliability needed for venues and workplaces such as schools, midsize offices and retailers. Funkcijos 1.77 Gbps of maximum throughput WPA3 and Enhanced Open security Built-in technology that resolves sticky client issues for Wi-Fi 6 and Wi-Fi 5 devices OFDMA and MU-MIMO for enhanced multi-user efficiency IoT-ready Bluetooth 5 and Zigbee support |
| Product description: | HPE Aruba AP-505 (RW) - Campus - radio access point - Bluetooth, Wi-Fi 6 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, Bluetooth 5.0, IEEE 802.11ax (Wi-Fi |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1.2 G |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 256 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | Mounting bracket |
| Os required: | ArubaOS, InstantOS |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
These affordable Wi-Fi 6 access points provide high-performance connectivity for any organization experiencing growing numbers of mobile, IoT and mobility requirements. With a maximum aggregate data rate of 1.77 Gbps (1.774 Gbps), they deliver the speed and reliability needed for venues and workplaces such as schools, midsize offices and retailers.
Funkcijos
1.77 Gbps of maximum throughput
WPA3 and Enhanced Open security
Built-in technology that resolves sticky client issues for Wi-Fi 6 and Wi-Fi 5 devices
OFDMA and MU-MIMO for enhanced multi-user efficiency
IoT-ready Bluetooth 5 and Zigbee support