HPE Aruba AP-345 (RW) Unified AP
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JZ031A
Prekės kodas (MPN): JZ031A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2044,46 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-345 (RW) - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 800 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2.16 |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 256 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | 2 mounting clips |
| Os required: | ArubaOS, InstantOS |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 22.5 cm x 22.4 cm x 5.2 cm |
| Weight: | 1.05 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas The Aruba 340 series access points provide the fast 802.11ac Gigabit data speeds and superb user experience for mobile devices and applications in a digital workplace. Designed with an integrated, 802.3bz compliant, HPE SmartRate multi-Gig Ethernet port to eliminate wired bottlenecks, these APs offer unmatched wireless performance and capacity. The unique and flexible dual 5 GHz architecture of the 340 series offers a way to double 5 GHz capacity where needed, without compromise or restrictions. Funkcijos Unified AP - deploy with or without controller Dual radio 4x4 802.11ac access point with Multi-User MIMO (Wave 2) HPE SmartRate uplink Ethernet port (E0) Built-in Bluetooth Low-Energy (BLE) radio |
| Product description: | HPE Aruba AP-345 (RW) - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 800 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2.16 |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 256 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | 2 mounting clips |
| Os required: | ArubaOS, InstantOS |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 22.5 cm x 22.4 cm x 5.2 cm |
| Weight: | 1.05 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
The Aruba 340 series access points provide the fast 802.11ac Gigabit data speeds and superb user experience for mobile devices and applications in a digital workplace. Designed with an integrated, 802.3bz compliant, HPE SmartRate multi-Gig Ethernet port to eliminate wired bottlenecks, these APs offer unmatched wireless performance and capacity. The unique and flexible dual 5 GHz architecture of the 340 series offers a way to double 5 GHz capacity where needed, without compromise or restrictions.
Funkcijos
Unified AP - deploy with or without controller
Dual radio 4x4 802.11ac access point with Multi-User MIMO (Wave 2)
HPE SmartRate uplink Ethernet port (E0)
Built-in Bluetooth Low-Energy (BLE) radio