HPE Aruba AP-335 Dual 4x4:4 11ac 2.5GbE
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JW801A
Prekės kodas (MPN): JW801A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2215,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-335 - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Power: | DC 48 V |
| Dimensions (wxdxh): | 22.5 cm x 22.4 cm x 5.2 cm |
| Weight: | 1.15 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas The Aruba access points provide the fast Gigabit data speeds and superb user experience for mobile devices and applications in a digital workplace. Designed with an port to Ethernet, the AP allows enterprises to leverage their multi-Gigabit Ethernet wired network infrastructures to eliminate bottlenecks. Funkcijos Uplink port Built-in Bluetooth low-energy (BLE) radio Advanced cellular coexistence (ACC) |
| Product description: | HPE Aruba AP-335 - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Power: | DC 48 V |
| Dimensions (wxdxh): | 22.5 cm x 22.4 cm x 5.2 cm |
| Weight: | 1.15 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
The Aruba access points provide the fast Gigabit data speeds and superb user experience for mobile devices and applications in a digital workplace. Designed with an port to Ethernet, the AP allows enterprises to leverage their multi-Gigabit Ethernet wired network infrastructures to eliminate bottlenecks.
Funkcijos
Uplink port
Built-in Bluetooth low-energy (BLE) radio
Advanced cellular coexistence (ACC)