HPE Aruba AP-334 TAA 4x4 11ac 2.5GbE AP
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JW800A
Prekės kodas (MPN): JW800A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2673,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-334 TAA - radio access point - Wi-Fi 5 - TAA Compliant |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Concurrent data rate (5 GHz): 1733 Mbps Concurrent data rate (2.4 GHz) |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 255 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | 2 mounting clips |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Power: | DC 48 V |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 22.5 cm x 22.4 cm x 5.2 cm |
| Weight: | 1.15 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas The Aruba 330 series access points provide fast Gigabit data speeds and superb user experience for mobile devices and applications in a digital workplace. Funkcijos Multi-Gigabite Ethernet Integrated Bluetooth beacon |
| Product description: | HPE Aruba AP-334 TAA - radio access point - Wi-Fi 5 - TAA Compliant |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Concurrent data rate (5 GHz): 1733 Mbps Concurrent data rate (2.4 GHz) |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 255 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | 2 mounting clips |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Power: | DC 48 V |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 22.5 cm x 22.4 cm x 5.2 cm |
| Weight: | 1.15 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
The Aruba 330 series access points provide fast Gigabit data speeds and superb user experience for mobile devices and applications in a digital workplace.
Funkcijos
Multi-Gigabite Ethernet
Integrated Bluetooth beacon