HPE Aruba AP-325 TAA 4x4:4 802.11ac AP
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JW187A
Prekės kodas (MPN): JW187A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1988,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-325 FIPS/TAA - radio access point - Wi-Fi 5 - TAA Compliant |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Concurrent data rate (5 GHz): 1733 Mbps Concurrent data rate (2.4 GHz) |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 255 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | 2 x ceiling mounting clip |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 20.3 cm x 20.3 cm x 5.7 cm |
| Weight: | 950 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas The ultra-fast 320 series APs offer high performance in high-density environments and can be managed by a mobility controller. These access points deliver multi-user MIMO aware ClientMatch to boost network efficiency. Funkcijos Boost network efficiency Integrated Bluetooth beacon |
| Product description: | HPE Aruba AP-325 FIPS/TAA - radio access point - Wi-Fi 5 - TAA Compliant |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Concurrent data rate (5 GHz): 1733 Mbps Concurrent data rate (2.4 GHz) |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 255 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | 2 x ceiling mounting clip |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 20.3 cm x 20.3 cm x 5.7 cm |
| Weight: | 950 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
The ultra-fast 320 series APs offer high performance in high-density environments and can be managed by a mobility controller. These access points deliver multi-user MIMO aware ClientMatch to boost network efficiency.
Funkcijos
Boost network efficiency
Integrated Bluetooth beacon