HPE Aruba AP-324 TAA 4x4:4 802.11ac AP
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JW185A
Prekės kodas (MPN): JW185A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2054,81 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-324 FIPS/TAA - radio access point - Wi-Fi 5 - TAA Compliant |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Capacity: | Wireless clients: 255 BSSIDs per radio: 16 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 20.3 cm x 20.3 cm x 5.7 cm |
| Weight: | 950 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas Ultra-fast 320 series 802.11ac Wave 2 APs offer high performance in high-density environments and can be managed by a Mobility Controller or deployed in controller-less Aruba Instant mode. These Wave 2 access points deliver multi-user MIMO (MU-MIMO) aware ClientMatch to boost network efficiency and support the growing device density demands on your network. Starting with the 320 series, Aruba access points have an integrated BLE Beacon to remotely manage battery-powered Aruba Beacons. Funkcijos Boost network efficiency ClientMatch unleashes MU-MIMO Integrated Bluetooth Beacon |
| Product description: | HPE Aruba AP-324 FIPS/TAA - radio access point - Wi-Fi 5 - TAA Compliant |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Capacity: | Wireless clients: 255 BSSIDs per radio: 16 |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 20.3 cm x 20.3 cm x 5.7 cm |
| Weight: | 950 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
Ultra-fast 320 series 802.11ac Wave 2 APs offer high performance in high-density environments and can be managed by a Mobility Controller or deployed in controller-less Aruba Instant mode. These Wave 2 access points deliver multi-user MIMO (MU-MIMO) aware ClientMatch to boost network efficiency and support the growing device density demands on your network. Starting with the 320 series, Aruba access points have an integrated BLE Beacon to remotely manage battery-powered Aruba Beacons.
Funkcijos
Boost network efficiency
ClientMatch unleashes MU-MIMO
Integrated Bluetooth Beacon