HPE Aruba AP-315 TAA 2x2/4x4 11ac AP
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JW798A
Prekės kodas (MPN): JW798A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1500,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-315 FIPS/TAA - radio access point - Wi-Fi 5 - TAA Compliant |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Concurrent data rate (5 GHz): 1733 Mbps Concurrent data rate (2.4 GHz) |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 255 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | 2 x ceiling mounting clip |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 18.2 cm x 18 cm x 4.8 cm |
| Weight: | 650 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas The Aruba 310 series APs provide fast Gigabit data speeds and superb user experience for mobile devices, Internet of Things devices, and applications in dense office environments. Funkcijos Boost network efficiency Integrated Bluetooth beacon |
| Product description: | HPE Aruba AP-315 FIPS/TAA - radio access point - Wi-Fi 5 - TAA Compliant |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Concurrent data rate (5 GHz): 1733 Mbps Concurrent data rate (2.4 GHz) |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 255 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | 2 x ceiling mounting clip |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 18.2 cm x 18 cm x 4.8 cm |
| Weight: | 650 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
The Aruba 310 series APs provide fast Gigabit data speeds and superb user experience for mobile devices, Internet of Things devices, and applications in dense office environments.
Funkcijos
Boost network efficiency
Integrated Bluetooth beacon