HPE Aruba AP-303HR (EU) Remote AP Bundle
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JZ087A
Prekės kodas (MPN): JZ087A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 833,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-303HR (EU) Remote Bundle - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Concurrent data rate (5 GHz): 867 Mbps Concurrent data rate (2.4 GHz): |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 255 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | Stand |
| Os required: | ArubaOS, InstantOS |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 8.6 cm x 4 cm |
| Weight: | 310 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas With a high concurrent data rate, Aruba 303H unified hospitality access points deliver high-performance Gigabit Wi-Fi for hospitality and branch environments at an attractive price point. It supports multi-user MIMO and 2 spatial streams (2SS) to provide simultaneous data transmission for devices, maximizing data throughput and improving network efficiency. The Aruba 303H AP combines wireless and wired access in a single compact device. Three local Gigabit Ethernet ports are available to securely attach wired devices to your network. One of these ports is also capable of supplying PoE power to the attached device. Funkcijos High-performance 802.11ac Wave 2 AP for hospitality and branch offices Cost-effective Wave 2 access point |
| Product description: | HPE Aruba AP-303HR (EU) Remote Bundle - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Concurrent data rate (5 GHz): 867 Mbps Concurrent data rate (2.4 GHz): |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 255 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | Stand |
| Os required: | ArubaOS, InstantOS |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 8.6 cm x 4 cm |
| Weight: | 310 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
With a high concurrent data rate, Aruba 303H unified hospitality access points deliver high-performance Gigabit Wi-Fi for hospitality and branch environments at an attractive price point. It supports multi-user MIMO and 2 spatial streams (2SS) to provide simultaneous data transmission for devices, maximizing data throughput and improving network efficiency. The Aruba 303H AP combines wireless and wired access in a single compact device. Three local Gigabit Ethernet ports are available to securely attach wired devices to your network. One of these ports is also capable of supplying PoE power to the attached device.
Funkcijos
High-performance 802.11ac Wave 2 AP for hospitality and branch offices
Cost-effective Wave 2 access point