HPE Aruba AP-303 (RW) Unified AP
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JZ320A
Prekės kodas (MPN): JZ320A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 553,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-303 (RW) - Campus - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Concurrent data rate (5 GHz): 867 Mbps Concurrent data rate (2.4 GHz): |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 256 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | Suspended ceiling rail adapter, ceiling mounting clips |
| Os required: | ArubaOS, InstantOS |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 15 cm x 3.5 cm |
| Weight: | 260 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas The affordable 303 series 802.11ac campus access points deliver high performance to medium density enterprise environments such as schools, retail branches, warehouses, hotels and enterprise offices, where the environment is cost sensitive. Funkcijos Get a big performance advantage Protect service quality over the air Integrated Bluetooth beacon |
| Product description: | HPE Aruba AP-303 (RW) - Campus - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Concurrent data rate (5 GHz): 867 Mbps Concurrent data rate (2.4 GHz): |
| Capacity: | Wireless clients per Wi-Fi radio: 256 BSSIDs per radio: 16 |
| Included accessories: | Suspended ceiling rail adapter, ceiling mounting clips |
| Os required: | ArubaOS, InstantOS |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 15 cm x 3.5 cm |
| Weight: | 260 g |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
The affordable 303 series 802.11ac campus access points deliver high performance to medium density enterprise environments such as schools, retail branches, warehouses, hotels and enterprise offices, where the environment is cost sensitive.
Funkcijos
Get a big performance advantage
Protect service quality over the air
Integrated Bluetooth beacon