HPE Aruba AP-274 Otdr Dual 3x3:3 802.11a
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JW176A
Prekės kodas (MPN): JW176A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1723,10 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-274 - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Dimensions (wxdxh): | 23 cm x 24 cm x 19 cm |
| Weight: | 2.4 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas Innovative and aesthetically-designed, the 270-series outdoor APs deliver fast and reliable 802.11ac Wi-Fi performance under any weather conditions. The three-stream 270 series also enables 802.11n mobile devices to operate up to three-times faster at the same distance from the AP. Purpose-built for harsh outdoor environments, 270-series APs can withstand extreme temperatures, persistent moisture and precipitation, and are fully sealed to keep out airborne contaminants. Funkcijos Simple to buy, simple to install Powered with beamforming Aesthetic and inconspicuous design |
| Product description: | HPE Aruba AP-274 - radio access point - Wi-Fi 5 |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Dimensions (wxdxh): | 23 cm x 24 cm x 19 cm |
| Weight: | 2.4 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
Innovative and aesthetically-designed, the 270-series outdoor APs deliver fast and reliable 802.11ac Wi-Fi performance under any weather conditions. The three-stream 270 series also enables 802.11n mobile devices to operate up to three-times faster at the same distance from the AP. Purpose-built for harsh outdoor environments, 270-series APs can withstand extreme temperatures, persistent moisture and precipitation, and are fully sealed to keep out airborne contaminants.
Funkcijos
Simple to buy, simple to install
Powered with beamforming
Aesthetic and inconspicuous design