HPE Aruba AP-274 FIPS/TAA Outdoor 11ac A
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JW177A
Prekės kodas (MPN): JW177A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2135,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-274 FIPS/TAA - radio access point - Wi-Fi 5 - TAA Compliant |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - outdoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 23 cm x 24 cm x 19 cm |
| Weight: | 2.4 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas Built to survive in harsh outdoor environments, the 270 series APs withstand exposure to extreme high and low temperatures, persistent moisture and precipitation, and are fully sealed to keep out airborne contaminants. Funkcijos Innovative industrial design Great RF management Reliable and predictable Wi-Fi performance |
| Product description: | HPE Aruba AP-274 FIPS/TAA - radio access point - Wi-Fi 5 - TAA Compliant |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - outdoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 23 cm x 24 cm x 19 cm |
| Weight: | 2.4 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
Built to survive in harsh outdoor environments, the 270 series APs withstand exposure to extreme high and low temperatures, persistent moisture and precipitation, and are fully sealed to keep out airborne contaminants.
Funkcijos
Innovative industrial design
Great RF management
Reliable and predictable Wi-Fi performance