HPE Aruba AP-228 FIPS/TAA Indr Hrdnd 11a
Gamintojas: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE
Prekės kodas (MPN): JW183A
Prekės kodas (MPN): JW183A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 2027,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HPE Aruba AP-228 FIPS/TAA - radio access point - Wi-Fi 5 - TAA Compliant |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Throughput: 1.9 Gbps |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 22.2 cm x 7.5 cm |
| Weight: | 1.222 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas Rugged, indoor 228 wireless APs deliver Gigabit Wi-Fi performance to 802.11ac mobile devices in harsh indoor environments such as warehouses and stadiums. Its unique industrial design supports a wider range of temperatures for environments that lack heating and cooling. The 228 also features six RP-SMA connectors for external high-gain antennas in large public venue. With a maximum data rate of 1.3 Gbps in the 5-GHz band and 600 Mbps in the 2.4-GHz band, the 228 is three-times faster than 802.11n APs and provides performance similar to a wired connection. Funkcijos Get a big performance advantage Protect service quality over the air You have the freedom to choose |
| Product description: | HPE Aruba AP-228 FIPS/TAA - radio access point - Wi-Fi 5 - TAA Compliant |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | In-ceiling - indoor |
| Data link protocol: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Throughput: 1.9 Gbps |
| Power over ethernet (poe) suppor: | PoE+ |
| Taa compliant: | Yes |
| Dimensions (wxdxh): | 15 cm x 22.2 cm x 7.5 cm |
| Weight: | 1.222 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited lifetime warranty |
Aprašymas
Rugged, indoor 228 wireless APs deliver Gigabit Wi-Fi performance to 802.11ac mobile devices in harsh indoor environments such as warehouses and stadiums. Its unique industrial design supports a wider range of temperatures for environments that lack heating and cooling. The 228 also features six RP-SMA connectors for external high-gain antennas in large public venue. With a maximum data rate of 1.3 Gbps in the 5-GHz band and 600 Mbps in the 2.4-GHz band, the 228 is three-times faster than 802.11n APs and provides performance similar to a wired connection.
Funkcijos
Get a big performance advantage
Protect service quality over the air
You have the freedom to choose